Stand Tasarımı

Fuar Stand Çizim - Tasarım - Uygulama - Temizlik 
 
 
Truss Stand Tasarımı - Kiralık Truss
Stoklarımızda bulunan yaklaşık 1000 metretül orijinal alüminyum truss sistemimiz ve deneyimli teknik ekibimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeleriniz için çözümler üretiyoruz. 
Truss sistemlerimiz, kesinlikle demir kaynatma değildir. Hepsi, Avrupa standartlarında imal edilmiş ve TÜV, TSE ve CE belgelidir. Depolama ve nakliye nedeni ile deforme olmamış, ilk günkü gibi alüminyum parlaklığındadır. 
 
Ahşap Fuar Standı
Ahşap fuar standları size özel tasarlanıp üretilerek fuarın en gözde firması olmaya sizi bir adım daha yaklaştıran, firmanızın prestij ve imajına istediğiniz katkıyı yapmanızı sağlayan, sektörünüzde sizi bir adım öne çıkaracak standlardır. Özel üretim standlar ekseriyetle ahşap konstrüksiyon ile kurulur ve fuarın spot ışıkları altında firmanızın görünürlüğünü artırmak için firmanızın renklerine özenle boyanır. Ürünleriniz ve firmanızla ilgili görseller ve vitrinlerle zenginleştirilerek hizmetinize sunulur.
 
Modüler Standlar
Modüler fuar standı ahşap konstrüksiyonlu özel fuar standlarının avantajlarını daha düşük bir maliyetle yakalamak isteyen katılımcılar için çekici bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Aluminyum konstrüksiyon ile hazırlanan ve firmanızın kurumsal kimliği ile ürünlerini yine size özel bir tasarımla ön plana çıkaran modüler fuar standları sizin için ideal çözüm olabilir.
 
Maxima Standlar
Maxima plus fuar standlarına getirdiği farklı boyutlardaki yenilikler ile fuar alanında adından sıkça söz ettiren Asel Expo ile Max Fuar Standları artık çok daha şık, çok daha kaliteli ve ucuz.
 
Ürün Teşhir Standları
Firmaların satış noktasında ürünlerini ön plana çıkarmalarını kolaylaştırmak amacı ile teşhir standları ile firmaya ve/veya ürüne özel tasarımını ve üretimini sunmaktadır .Bu standlar sayesinde  ürünün rakiplerinden ayrılmasında önemli rol oynar.
 
Fuar Alanı ve Stand Temizlik
Temizlik Hizmetleri olarak, Firmanızın stand montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar standlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Fuar süresinde talebiniz doğrultusunda Günlük full-time temizlik personeli hizmetimizde devam etmektedir.
 
** Stand Alanı (m2) Ölçülerinizi ve Firma Bilgilerinizi verirseniz sizin için Tasarımınızı Gerçekleştirelim...
         
Haberler – Duyurular
 
Hızlı Ulaşım
 
Bizi Takip Edin